Szybszy komputer, przyspiesz komputer

Nasz stary tester

Sprawdź prędkość przy pomocy naszego poprzedniego testera, który przeprowadza test do jednej lokalizacji...

Ranking dostawców Internetu

Weź udział w sondażu dotyczącym dostawców Internetu w Polsce. Oceń swojego ISP oraz przekaż nam swoje uwagi...

Przydatne programy

Aplikacje przyspieszające Internet, antywirusy on-line, ochrona Twojego komputera, szyfrowanie, antyszpiegowskie...

Oferty ISP w Polsce

Znajdź najlepszy Internet dla siebie pod względem ceny, prędkości oraz oceny i komentarzy Internautów...


Programy przyspieszające Internet

cFos to narzędzie zawierające wysoko wyspecjalizowane sterowniki dla łącz ISDN oraz DSL. Zarządzanie Ruchem cFos redukuje opóźnienia w transferze danych i pozwala surfować nawet do trzech razy szybciej. Priorytety nadawane przez Zarządzanie Ruchem cFos powodują że pakiety kontrolne otrzymują optymalną pozycję w łańcuchu standardowych pakietów. W ten sposób potwierdzenia zawsze docierają na czas i kanał wysyłania już nie spowalnia połączenia
Web Accelerator to program do przyspieszania internetu, stworzony szczególnie dla przyspieszenia przeglądania stron internetowych. Pozwala na otwieranie stron internetowych i wczytywanie obrazków o wiele szybciej niż dotąd. Program pozwala także na automatyczne uruchamianie przeglądarki internetowej, oraz posiada wbudowaną wyszukiwarkę.
Program w umiejętny sposób łączy funkcje z innych programów tego producenta, a mianowicie GameGain oraz Throttle. Nie ma konieczności używać dwóch oddzielnych aplikacji. Program usprawnia pracę komputera podczas korzystania z Internetu oraz w czasie grania. Aplikacja automatycznie analizuje i wykrywa wszystkie procesy/ustawienia mogące negatywnie wpływać na pracę komputera i poprawia je.


 Program optymalizujący system